Wciąż nie sięgasz gwiazd?

Twoje marzenia spełnią się z rusztowaniami firmy KRAUSE.

Zaopatrz się w jedne z naszych rusztowań Corda.

Oto grupa produktów do okazjonalnego wykorzystania w gospodarstwach domowych.

Oferowane przez nas rusztowania jezdne KRAUSE Corda to doskonały wybór w przypadku długotrwałych prac na dużej wysokości. Oferują wiele korzyści, takich jak wysoki komfort robót, wiele funkcjonalnych rozwiązań, a dzięki systemowej budowie ich montaż jest szybki i prostyWykorzystanie do budowy lekkiego aluminium oraz wyposażenie w rolki jezdne z hamulcem sprawia, że w trakcie pracy bez problemu przesuniemy rusztowanie i zmienimy miejsce położenia.

Są to produkty dedykowane użykownikom indywidualnym, do wykorzystania w mieszkaniu, domu oraz ogrodzie. Wyróżniają się kompaktową budową oraz prostą konstrukcją, która gwarantuje łatwość i szybkość obsługi.

Wystarczy zwolnić hamulec i można ustawić rusztowanie systemowe w wybranym miejscu. Konstrukcja sprawdzi się w wielu dziedzinach zastosowania, a szeroki wybór modeli pozwoli na dopasowanie jej do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych.  Jeśli jednak poszukujecie Państwo rusztowania o innych wymiarach, wyślijcie zapytanie.

Wypełnij formularz
i zarezerwuj rozmowę.