Wciąż nie sięgasz gwiazd?

Twoje marzenia spełnią się z rusztowaniami firmy KRAUSE.

Zaopatrz się w jedne z naszych rusztowań Stabilo.

Grupa produktów do profesjonalnego zastosowania w przemyśle i rzemiośle

Dokładne dostosowanie wymiarów i wysoka jakość materiałów, a to wszystko w połączeniu z najnowocześniejszą technologią produkcji – oto linia produktów STABILO. Gwarantują maksymalne bezpieczeństwo oraz ergonomię profesjonalnych prac wykonywanych na wysokości. Są solidne i trwałe, łączą w sobie łatwość obsługi i maksymalny komfort w codziennym, intensywnym użytkowaniu.

Oferowane przez nas rusztowania jezdne KRAUSE Stabilo to doskonały wybór w przypadku długotrwałych prac na dużej wysokości. Oferują wiele korzyści, takich jak wysoki komfort robót, wiele funkcjonalnych rozwiązań, a dzięki systemowej budowie ich montaż jest szybki i prostyWykorzystanie do budowy lekkiego aluminium oraz wyposażenie w rolki jezdne z hamulcem sprawia, że w trakcie pracy bez problemu przesuniemy rusztowanie i zmienimy miejsce położenia.

Wystarczy zwolnić hamulec i można ustawić rusztowanie systemowe w wybranym miejscu. Konstrukcja sprawdzi się w wielu dziedzinach zastosowania, a szeroki wybór modeli pozwoli na dopasowanie jej do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych.  Jeśli jednak poszukujecie Państwo rusztowania o innych wymiarach, wyślijcie zapytanie.

Wypełnij formularz
i zarezerwuj rozmowę.